Złote kryształy z kwarcu i cytryn

Brak łącznej stawki za wysyłkę do Aukcji NR. W przypadku aukcji Sklep / BIN - tylko jedna opłata za wysyłkę za przesyłkę.

W porządku moi przyjaciele. Mam ten problem: jestem niewzruszony i bardzo jałowy energetycznie. Oto moje pomysły na zdobycie energii! Jest to plan Wiedźmińskiego Samopomocy. Nie musisz tego robić. Rób co możesz. Ktokolwiek. Na rzeczy! To potężny kamień, który często jest pomijany. Jest wyższy wibracje i nigdy nie wymaga oczyszczania, ponieważ samooczyszcza się. Mogą odpocząć z kontroli pragnienia żywności, zwiększenia metabolizmu i funkcji mózgu.

Jedna kopalnia produkowała kamienie z przejściem na czysty pomarańczowy. Poszli z czarnego na brązowo pomarańczowy, a potem zamienili złoty pomarańczowy. Złote uzdrowiciele pomagają poczuć ufność, gorliwość, szczęście i przygodę. Paler żółte barwy są najbardziej przydatne, gdy potrzebna jest radość i entuzjazm. Im głębiej cień złota, tym silniejsze są jego zdolności do samodowodzenia i sukcesu w rolach przywódczych. Cytryna jest żółto-pomarańczową odmianą kwarcu. Jest to potężny klejnot, ponieważ jest dobrze znany ze swoich zdolności oczyszczania. Można go użyć do czyszczenia ciebie, swoich magicznych narzędzi i innych kryształów. Może również rozprościć sytuację lub zakłócenia w domu, takie jak koszmary nocne. Quartz Naturalny Kamień cytrynowy to zróżnicowane minerały na Ziemi, posiadające przezroczyste oczy czyste szklistym połyskiem i dostępne w kolorze zielono-złotym z wykrawaniem klejnotów, Trilliant Shape.

Wierzę, że kryształy ciebie wybierają. W każdej chwili, kiedy ich potrzebujesz najbardziej, ich wibracje pociągną Cię do nich. Jeśli zamierzasz kupić kryształ lub rozpocząć kolekcję, proponuję udać się do lokalnego sklepu kryształowego, aby je kupić, chyba że dokładnie wiesz, czego chcesz. Cieszyć się zbieraniem kryształów! Produkty pozyskane bezpośrednio od najlepszych producentów w Wielkiej Brytanii i za granicą. Kupujemy i sprzedajemy nadwyżkę i kamień regenerowany, nie lubimy widzieć jakiegoś marnotrawstwa.


Podobnie jak cytryna, jest to kamień Obfitości. Czuję, że kwarc cytrynowy jest bardziej wyrafinowany i bardziej wibrujący niż cytryna, to naprawdę pakuje uderzenie, ponieważ jest także takim oczyszczającym kamieniem. Ponadto, jest to okrągły kamień dla Good Luck i mówi się, aby zachęcić fortunę do przepływu do swojego życia. Z wyjątkiem tego etapu nagrzewania po napromieniowaniu proces laboratoryjny wymaga niewiele energii cieplnej lub statycznej. W ten sposób można traktować dołączony materiał. Maksymalna temperatura, jaką kwarc będzie narażony podczas procesu napromieniania wynosi 400 ° F. Natomiast w przypadku kwarcu poddanego zabarwieniu zabarwienia używa się żółtego kwarcu, podczas gdy "Citrine" może być naturalnym lub syntetycznym żółtym . Nie sądzę, że traktowanie czy też pochodzenie powodują wiele różnic w tych kamieniach. MOŻESZ ZAPŁACONEĆ Kliknij tutaj, aby obejrzeć film wideo Błogosławieństwo dla Ciebie i dla świata. BEZPŁATNE MP3 !.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jaka jest różnica między kwarcem: cytryn i złoto

Naturalny: cytrynowy żółty kwarc z Brazylii i cytryn