Naturalny: cytrynowy żółty kwarc z Brazylii i cytryn

Najmniejsza wersja najbardziej znanego pierścienia marki Nudo Petit ma bardziej subtelny wygląd, charakteryzujący się niewielkim kamieniem "nude" dostępne w różnych kolorach. Wymieszaj go i dopasuj do innych rozmiarów kamienia.

Możesz pobrać realistyczny wycinany model tego zegarka w formacie PDF i wydrukować go. Następnie można wyciąć model papieru 1: 1 i umieścić go na nadgarstku, tak jak prawdziwy zegarek. Model daje realistyczne wrażenie rozmiaru zegarka i jego wygląd na nadgarstku. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj wysokiej jakości drukarki kolorowej i stabilnego błyszczącego papieru. Ciesz się na zegarek "!

W praktycznym użyciu miecz ten działa dobrze z pierścieniem ostrzami i pierścieniem kamiennym - dodatkowe obrażenia zadawane jest tym, czym naprawdę jesteś za tym mieczem - używając go, aby zapobiec wrogowi lub otwartym kombi. Używam również klipu Clear Bluestone do magii, ale nie jest to konieczne. Jeśli chodzi o enchanty, oczywiście używam broni rezonansowej, ale sądzę, że żywica sosnowa, ogień lub magiczna broń najlepiej, ponieważ kryształowa magia zwiększa masę i spowalnia prędkość ataku.

Trwałe wykończenie wymaga jedynie prostej i rutynowej pielęgnacji, aby utrzymać dobry wygląd. Aby wyczyścić powierzchnie, zalecamy użycie ciepłej wody, łagodnego środka czyszczącego i miękkiej, białej ściereczki. Uporczywe plamy lub wysypiska Można używać delikatnych środków czyszczących lub detergentów na upartych plamach. Aby usunąć przyklejone materiały, takie jak żywność, guma i paznokci, najpierw zetrzyj nadmiar plastycznym plastikowym nożem. Następnie wytrzyj z niszczącym alkoholem, aby usunąć uparte znaki. Jednakże powierzchnię należy natychmiast spłukać wodą.

Kryształy kwarcowe wszystkich typów zostały wykorzystane do biżuterii, dekoracji, rzeźb i uzdrawiania od czasów starożytnych. Kwarc jest bardzo twardy i może być cięty i rzeźbiony w projekty, które utrzymują się w czasie. W celtyckich plemionach użyto kwarcu narzędzi i dodawano je jako kryształy do ​​miecza i sztyletu. Określali go jako Kamień Słoneczny. "Kwarc był używany w Europie i Afryce Północnej w podobny sposób, że na Dalekim Wschodzie użyto jadeitu. Rzymianie uważali, że jest to postać trwałego lodu, ponieważ była ciężka, chłodna w dotyku i nie topiła się.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jaka jest różnica między kwarcem: cytryn i złoto

Złote kryształy z kwarcu i cytryn