Jaka jest różnica między kwarcem: cytryn i złoto

Silne cytrusowe odcienie tego rodzaju kamieni szlachetnych są niezwykłą jakością w rodzinie kwarców. Choć siostra Citrine cieszy się złocistymi pomarańczowymi żółtymi odcieniami zachodu słońca, latem Lemon Quartz ma świeżą, żyjącą naturę gajów cytrynowych. Ten delikatny ton nie tylko dobrze sprawdza się w biżuterii żeńskiej, ale także pasuje do rękawiczków.

Ten rzadki kamień znany jest również jako złoty uzdrowiciel "ze względu na jego niesamowite zdolności lecznicze. Żółty plam żelaza dodaje całkowitą zmianę gojenia się ciała do oczyszczania i wzmacniania mocy kwarcowego kryształu. Używając Lemon Quartz, uwalnia również użytkownika od lęku i zmniejsza stres. Lemon Quartz uwalnia nas od negatywnej myśli i przypomina nam o naszych błogosławieństwach, ponieważ przynosi to użytkownikom możliwości obfitości i dobrobytu. To powinno zachować swoją energię przed opróżnianiem całego snu. Odkryłem, że gdy dużo się marzy, czuję się zmęczony, gdy się obudzić. Kiedy to zrobiłem, nigdy się nie zdarzyło. Małe kosze z kamieniami czakry są przymocowane do przedniej części każdego zawieszonego, aby powiększyć i kierować energią gojenia. Sztuczny horyzont dzieli wewnętrzną sekcję 24-godzinną na pół dnia i pół nocy w celu ułatwienia orientacji w drugiej strefie czasowej. Jeden wahadło jest dostarczany z pokazanych kształtów. Kształt i rozmiar mogą się różnić od pokazanych.

Podczas gdy kwarcowa część jego nazwy wywodzi się z greckiego słowa "krustallos", prefiks Lemon jest oczywiście angielskim. Może podświadomie to jeden z powodów, dla których ja osobiście faworyzuję klejnot nieznacznie nad siostrą pochodzenia francuskiego Citrine! Uważa się, że srebro jest korzystne dla krążenia, pomaga płuc i gardła, a także detoksykuje krew, aby pomóc w leczeniu zwyrodnieniowych chorób mózgu, równoważeniu hormonów i substancji chemicznych oraz poprawie przenoszenia impulsu nerwowego. Używają go również do leczenia zapalenia wątroby i detoksykacji ciała. Żółty kwarc służy do uhonorowania Demeter Greckiej Bogini Bogactwa. I Sekhmet, egipska bogini wojny.

Trzymaj kawałek w kieszeni, na łańcuchu lub nosić jako pierścień. Mężczyźni mogą znaleźć cytryny kwarcowe spinki do mankietów i ten kamień jest wystarczająco męski, aby nosić biżuterię męską. Kiedy posiadają Earth Power of the Transformer, podobnie jak kwarc, tworzą kryształy, które są doskonałe do szukania nowych możliwości, które zmienią część naszego życia. Ten kryształ jest kryształem przechowywania. To zbierze siłę życia uniwersalnego i może być odnowione przez światło słoneczne. Preferencja dla żółtego koloru: kolor słońca, siły życiowe, żywe, żywotność i energia. Kolor radości, ciekawości, przemienności, elastyczności, postępu, rozrywki, kontaktu z podróżą i komunikacją, uczenia się i praktycznej wiedzy. Poczucie pisania i mówienia. Wewnętrzna kreska poniżej (w szarym środku tarczy) wskazuje dowolną drugą strefę czasową wybraną przez użytkownika. Delikatna czarna ręka i 24-godzinna skala numerowana wykorzystują 24-godzinną jedną rękę, aby wyświetlić drugą strefę czasową.


Przypuszczam, że bardziej uczciwi mogą oznakować swoje podgrzewane ametysty o odpowiedniej nazwie "żółty kwarc" itp. Kwarcowy rodzaj cytryny. Cytrynowy kwarc. Kształt kamienny Gruszka. Metoda tworzenia kamieni naturalnych. Minimalna łączna masa waga 19 karatów. Metal srebro Sterling. Sterling Silver. Metalowa pieczątka 925. Witaj! Gem Rock Aukcje to globalny rynek oferujący piękne kamienie szlachetne od profesjonalnych kamieni szlachetnych, dealerów i górników. Zarejestruj się za 10 USD od pierwszego zakupu. Quartz cytrynowy to sześciokątny kryształ dwutlenku krzemu, najczęściej występujący w Brazylii i Afryce.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Złote kryształy z kwarcu i cytryn

Naturalny: cytrynowy żółty kwarc z Brazylii i cytryn